Ana Sayfa  |  Forum  |  Yardım  |  Kurallar  |  Çerez Politikası  |  Giriş  |  Kayıt
Tarihonline.com Yenilenme Aşamasında
Sitemiz yenilenmiştir.  

Bu süre içerisinde Çerez politikası, Kişisel verilerin kullanılması, Site kuralları ve mesaj yazma kurallarıyla ilgili bilgileri mutlaka okumanızı öneririz. Bütün kullanıcılar Kullanım Şartları"nı okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. 

Yeni Başlık  Cevap Yaz
Sitemizde Yer Alan Bütün Bilgiler Doğru mu?           (gösterim sayısı: 479)
Yazan Konu içeriği

boşluk

Yönetici
[Yönetici]
Forum Yöneticisi

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 04.05.2020
İleti Sayısı: 57
Konum: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder

Konu Yazan: Yönetici
Konu Tarihi: 17.05.2020- 17:13Tarihonline.com Sitemizde Yer Alan Bütün İçerikler Doğru mu? Sitemizde yer alan bilgilerin doğru olmasına özen göstermekteyiz. Fakat sitemizdeki her bilginin doğruluğu konusunda garanti vermemekteyiz. İçeriklerimizin hatasız olduğunu iddia etmiyoruz. Özellikle tarih bilimi sosyal bir bilim olduğu için yüzde yüz nesnellik de garanti edilemez. Ayrıca bildiğiniz gibi tarihi bilgiler değişebilir olma özelliğine sahiptir. Bazı bilgiler sitemize eklendiği tarihte doğru bilgiler olsa bile sonradan bu bilgilerdeki değişiklikler sitemizde güncellenmemiş olabilir. Bu nedenle sitemizdeki yazılarda yazıların eklenmiş olduğu tarihlere özellikle dikkat etmenizi isteriz. Yine de hatalı bilgiler için bizimle irtibata geçiniz.
Sitemizdeki yazılar veya diğer içerikler, bu içerikleri ekleyen kişilerin sorumluluğundadır. Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve kanunlarına aykırı paylaşım yapılamaz. Sitemize üyeler veya üye olmayanlar tarafından eklenmiş içeriklerden dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz. Siteye eklenen içerikler Tarihonline.com site yönetimi tarafından silinebilir, uyarılarak değiştirilebilir. Fakat her zaman eklenen içerikleri kontrol etmek mümkün olmamaktadır. Otomatik onaylanarak siteye eklenen veya suç teşkil ettiğini düşündüğünüz veya hoş olmayan her türlü gözden kaçan içerikle ilgili bizimle iletişime geçilmesi halinde değerlendirilip 7 (Yedi) gün içerisinde gereken işlem yapılır.Telif hakkı içeren içerikler, kopya içerik, kaynak göstermeden tam alıntı yapılarak paylaşılan içerikler veya başka sorunlar içeren içerikler ile ilgili bir durum tespit etmeniz durumunda bize yine iletişime geçebilirsiniz. Bu durumda inceleme yapıp hatalı veya ihlal içeren içeriği kaldırabiliriz.
Ayrıntılı bilgi ve bizimle iletişime geçebilmek için şu başlığa bakınız ; Site Kuralları

Yeni Başlık  Cevap YazForum Ana Sayfası
Benzer konular
Başlık Yazan Cevap Gösterim Son ileti
Konu Klasör Lale Devrinin Genel Yapısı Hakkında kısa bilgiler merve 2 7015 20.01.2010- 23:17
Etiketler   Sitemizde,   Yer,   Alan,   Bütün,   Bilgiler,   Doğru
Tarih Dersi, Tarih Öğretmenleri, Tarih Sitesi, Tarih Portalı, Tarih Forum
Portal Forum Mobil RSS