Menü Üye Giriş

Şifre Sıfırla · Kayıt Ol

 Tarihonline.com (Online Tarih Portal - Forum Sitesi)  »
 Tarihonline Kuralları ve Kullanımı

Tarihonline.com Kullanım ŞartlarıBu internet sitesinin her hangibir sayfasına girilmesi halinde   aşağıda yer alan bütün şartlar kabul edilmiş sayılır. Bu   şartların kabul edilmemesi durumunda internet sitesine girilmemelidir.

Siteyi kullanan kişi, sitenin ilk defa kullanım anından itibaren geçerlilik kazanan "Kullanım Şartları"nı kabul edilmiş sayılır. Tarihonline.com sitesi, "Kullanım Şartları"nı, değişiklikleri çevrimiçi yayınlamak koşulu ile her an değiştirme hakkını saklı tutar. Bu nedenle bu şartlarda yapılacak değişiklikleri takip etmek site kullanıcılarının sorumluluğundadır.Tarihonline.com sitesini kullanan kullanıcılar, “Kullanım Şartları” dışında sitemizle ilgili “Çerez Politikası”, “Kişisel Verilerin Kullanılması ile ilgili metin” şartlarını da kabul etmiş sayılırlar. Bu nedenle bu metinlerin okunması da kullanıcıların sorumluluğunda olup, siteyi kullanan kişiler bu ilkeleri de kabul etmiş sayılırlar.


Siteye üye olarak katılan kullanıcılar yukarıdakilere ek olarak “Üyelik Şartlarını” da kabul etmiş sayılırlar.

Tarihonline.com olarak Uyar - kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Hatalı veya yanlış gördüğünüz bir bilgiyle ilgili bizimle aşağıda belirtilen kanallar üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İnceleme sonucunda hatalı içerikler kaldırılacaktır.Sitemizde yer alan bilgilerin doğru olmasına özen göstermekteyiz. Fakat sitemizdeki her bilginin doğruluğu konusunda garanti vermemekteyiz. Ayrıca bildiğiniz gibi tarihi bilgiler değişebilir olma özelliğine sahiptir. Bazı bilgiler sitemize eklendiği tarihte doğru bilgiler olsa bile sonradan bu bilgilerdeki değişiklikler sitemizde güncellenmemiş olabilir. Bu nedenle sitemizdeki yazılarda yazıların eklenmiş olduğu tarihlere özellikle dikkat etmenizi isteriz. Yine de hatalı bilgiler için bizimle irtibata geçiniz.


Sitemizdeki yazılar veya diğer içerikler, bu içerikleri ekleyen kişilerin sorumluluğundadır. Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve kanunlarına aykırı paylaşım yapılamaz. Siteye üyeler tarafından eklenmiş içeriklerden dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz. Siteye eklenen içerikler Tarihonline.com site yönetimi tarafından silinebilir, değiştirilebilir. Fakat her zaman eklenen içerikleri kontrol etmek mümkün olmamaktadır. Otomatik onaylanarak siteye eklenen veya suç teşkil etmesine rağmen gözden kaçan içeriklerle ilgili aşağıdaki irtibat kanallarından bizimle iletişime geçilmesi halinde değerlendirilip 7 (Yedi) gün içerisinde gereken işlem yapılır.


Telif hakkı içeren içerikler, kopya içerik, kaynak göstermeden tam alıntı yapılarak paylaşılan içerikler veya başka sorunlar içeren içerikler ile ilgili bir durum tespit etmeniz durumunda bize yine aşağıda belirtilen kanallar üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bu durumda inceleme yapıp hatalı içeriği kaldırabiliriz.


Sitemizin açık kalmasına özen göstereceğiz. Fakat zaman zaman bu durum elimizde olmayan nedenlerle mümkün olmayabilir. Sitemizde yer alan bilgiler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir, kaldırılabilir.


Tarihonline.com sitesi, sitenin kullanılması, kullanılamaması, içerisinde yer alan bilgiler veya siteye bağlı olarak yapılan eylemler veya alınan kararlar nedeniyle kullanımında meydana gelen aksaklıktan, sitenin içerdiği materyalden, sitenin kullanımından sonra alınan bir karar veya yapılan bir eylemden doğan zararlardan sorumlu değildir.


Sitemizi barındıran hosting firmasıyla birlikte virüs veya saldırılara karşı elimizden geldiğince önlem almış olmakla birlikte bu konuda garanti verememekteyiz. Kullanıcıların sitemizi kullanırken, içerik indirirken veya bağlantılara tıklarkenvirüslere karşı önlemleri kendilerinin almaları gerekmektedir. Sitemize saldırı, hack girişiminde bulunanlar ortaya çıkacak zararlardan sorumludurlar.


İnternet sitemizde yer alan linklerle ulaşılacak sitelerde sunulan bilgiler nedeniyle hiç bir sorumluluk kabul etmemekteyiz.   Bu bağlantılar, kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla verilebilir. Fakat bağlantılarla ulaşılan sitelere erişmek ve kullanmak kullanıcının sorumluluğundadır.


Sitemizde yer alan ve tamamen sitemize özgü olan içeriklerin birebir başka sitelere alınması durumunda   sitemizdeki ilgili konu başlığına aktif bağlantı verilerek kaynak gösterilmesi yeterlidir.


Kullanım şartlarında yer alan hususlar doğrultusunda bize ulaşabileceğiniz yöntemler şu şekildedir;


Şikayet sayfamıza ; Şikayet-uyari-istek-talep-sayfasi.html bağlantısından ulaşabilir ve yorum bırakabilirsiniz.


admin@tarihonline.com mail adresinden bize mail gönderebilirsiniz.


Ayrıca İletişim sayfamızdan da bize ulaşabilirsiniz.


NOT : “Kullanım Şartları” sayfamıza bütün kullanıcıların görebileceği şekilde sitemizin en üst menüsünde de bağlantı verilmiştir.

Yönetici  |  Cvp:
Cevap: 1
08.05.2020- 22:00

İçerisindebulunduğumuz Tarihonline.com "Kullanım Şartları" sayfası güncellenmiştir.

Tam Sürüme Geç »
 phpKF Mobil Android Uygulaması Kullanın [X]